Jūsų krepšelis

Mokėjimo būdai

Mūsų parduotuvėje priimami įvairius mokėjimo būdus, kad klientams būtų patogu ir lengva atlikti apsipirkimus. Norime pristatyti ir Paysera – patikimą ir modernų elektroninį mokėjimo būdą, kuris leidžia greitai ir saugiai atlikti mokėjimus tiesiogiai iš savo banko sąskaitos, kreditinės kortelės arba per Paysera elektroninę piniginę.

Paysera-mokejimo-budai

Paysera – tai mokėjimo platforma, kurios patogumą galima pajusti visoje Europoje. Dėl modernios apsaugos technologijos kiekvienas mokėjimas čia yra saugus ir patikimas. Svarbu pabrėžti, kad Paysera palaiko įvairias valiutas, tad užsienio klientai gali mokėti savo gimtąja valiuta.

Esame įsitikinę, kad jūs vertinsite šią naudotojui draugišką mokėjimo sistemą mūsų parduotuvėje. Jeigu kiltų klausimų, visada laukiame jūsų skambučio ar žinutės mūsų klientų aptarnavimo skyriuje.

Kaip atlikti mokėjimą už skaitmeninę prekę?

Kai jau pasirinksite norimą skaitmeninę prekę, spauskite mygtuką “Į krepšelį”, kad jis atidurtų jūsų pirkinių krepšelyje. Pirkinių krepšelis bus rodomas viršuje dešinėje pusėje, kur galėsite pasirinkti mygtuką “Apmokėjimas”. Tuomet jus nukreips į puslapį, kur reikės įvesti savo asmeninius duomenis. Užpildykite visus reikiamus laukelius ir spustelėkite “Tęsti apmokėjimą”. Tada jums bus pateikti visi galimi apmokėjimo būdai. Pasirinkite jums patogiausią būdą, ir kai apmokėjimas bus patvirtintas, jums automatiškai bus išsiųstas el. laiškas su nuoroda parsisiųsti Jūsų pasirinktą skaitmeninę prekę. Atkreipkite dėmesį, kad su vienu skaitmeninės prekės pirkimu galite parsisiųsti tik 3 kartus. Be to, būtinai parsisiųskite failus į savo kompiuterį, o ne į savo telefoną ar planšetę ir užtikrinkite, kad failai būtų tinkamai išsaugoti. Atminkite, kad mes neprisiimame atsakomybės, jei netinkamai išsaugojote ar ištrynėte šablonų failus.

Momentinis pristatymas

Failą gausite iš kart po apmokėjimo

Atsisiuntimo galimybės

Failą galėsite atsisiųsti 3 kartus

Konsultacija

Turite klausimų? Susisiekite

Saugus apmokėjimas

Apmokėjimai per Paysera sistemą